Politike

Zaho nuk është i vetmi që e don shumë Vlorën, Aleksia Peleshi ka të njëjtin mendim me të

Aleksia shkroi krahas fotos se Zaho nuk është i vetmi që e do Vlorën
Featured image of article: Zaho nuk është i vetmi që e don shumë Vlorën, Aleksia Peleshi ka të njëjtin mendim me të

VLORË– Aleksia Peleshi, vajza ministrit të mbrojtjes Niko Peleshi ka komentuar në rrjetin e saj “Instagram” daljen e Zahos në podium ditën e sotme në qytetin e Vlorës.

Aleksia shkroi krahas fotos se Zaho nuk është i vetmi që e do Vlorën.

Postimi i Aleksia Peleshi-t

Në mitingun e fundit që Rama zhvilloi sot për të mbyllur fushatën elektorale, ishte i  shoqëruar nga familja e tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në fund të mitingut Zaho hypën në podium pranë të atit dhe thotë se e don shumë Vlorën.

(E.K/DOSJA.AL)

Shto Koment