Politike

Yuri Kim fiton betejën me Covid! Nis menjëherë takimet, diskuton me Celibashin për zgjedhjet e 25 prillit

VIDEO
Takimi mes tyre ka zgjatur një orë dhe në fokus të këtij takimi mësohet se ka qenë diskutimi për pastërtinë e figurës së kandidatëve për deputetë që do të marrin pjesë në zgjedhjet e 25 prillit.
Featured image of article: Yuri Kim fiton betejën me Covid! Nis menjëherë takimet, diskuton me Celibashin për zgjedhjet e 25 prillit Yuri Kim dhe Ilirjan Celibashi

TIRANË– Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka mundur që të fitojë betejën me Covid. Pas shërimit, ajo ka nisur takimet për të diskutuar ecurinë për mbarëvajtjen e zgjedhjeve të 25 prillit. Mësohet se ditën e sotme ajo ka zhvilluar një takim me kryetarin e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashin.

Takimi mes tyre ka zgjatur një orë dhe në fokus të këtij takimi mësohet se ka qenë diskutimi për pastërtinë e figurës së kandidatëve për deputetë që do të marrin pjesë në zgjedhjet e 25 prillit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment