Showbiz

Young Zerka më në fund pranon lidhjen me Ronela Hajatin: Është çelësi i zemrës sime (VD)

Në një intervistë për Prive, Young Zerka ka pranuar lidhjen me Ronela Hajatin dhe ka folur për projektet e tij muzikore në vijim.
Featured image of article: Young Zerka më në fund pranon lidhjen me Ronela Hajatin: Është çelësi i zemrës sime (VD) Young Zerka dhe Ronela Hajati

TIRANË- Këngëtari Young Zerka prej kohësh përflitet në një lidhje me Ronela Hajatin, por nga të dy kjo gjë është mohuar. Më në fund, Zerka ka pranuar se Ronelën nuk e ka vetëm shoqe, por është në një lidhje me të.

Në një intervistë për Prive, Young Zerka ka pranuar lidhjen me Ronela Hajatin dhe ka folur për projektet e tij muzikore në vijim.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Po ashtu, artisti flet për zënkën me Samantën që ndodhi së fundmi dhe shumë gjëra të tjera të cilat mund t’i kuptoni përmes storjes së mëposhtme.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment