Showbiz

Ylli tjetër i familjes, Argjentina Ramosaj na prezanton me vëllain e saj (FOTO)

Familja e madhe Ramosaj. Argjentina na prezanton me vëllain e saj për herë të parë.
Featured image of article: Ylli tjetër i familjes, Argjentina Ramosaj na prezanton me vëllain e saj (FOTO) Argjentina Ramosaj dhe vëllai i saj.

Familja Ramosaj paska edhe një tjetër yll, i cili nuk është aspak i njohur në ekran. Argjentina Ramosaj më në fund i prezantoi të gjithë me vëllain e saj, Meti, i cili jeton në Holandë prej disa vitesh.

Ndryshe nga kushërinjtë e tij dhe pjesa tjetër e familjes, Meti bën një jetë më private dhe sot për herë të parë në ditëlindjen e tij, këngëtarja ka vendosur t’i dedikoj një urim shumë special.

Këngëtarja ka publikuar një foto me të, duke i bërë një urim special në Instagram.

Postimi i Argjentina Ramosajt.

“Gëzuar ditëlindjen vëllai im i vogël! Të dua shumë!”– shkruan këngëtarja në postimin e saj.

L.K/Dosja.al

Shto Koment