Showbiz

Ylli i Friends futet në xhakuzi me David Beckham, mbush duart në pjesët e tij intime

Në një foto të publikuar nga vetë Courtney Cox, aktorja shihet teksa ka pozuar në një xhakuzi me Bekham.
Featured image of article: Ylli i Friends futet në xhakuzi me David Beckham, mbush duart në pjesët e tij intime Aktoret

TIRANË– Aktorja mjaft e njohur pas serialit “Friends” është kapur në një moment të sikletshëm me ish-yllin e futbollit, David Beckham.

Në një foto të publikuar nga vetë Courtney Cox, aktorja shihet teksa ka pozuar në një xhakuzi me Bekham.

Teksa mes tyre ndodhet edhe një tjetër person ajo që bie në sy është fakti se dora e yllit të serialit “Friends” është futur me kofshëve të ish-futbollistit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Aktoret

Gjithsesi mediat ndërkombëtare shkruajnë se aktorët që kanë pozuar në një foto pritet të jenë në një serial të ri me Jesse Thaler Ferguson dhe Eric Stonestreet.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment