Showbiz

Xhisiela Maloku drejt altarit? E dashura e djalit të deputetit socialist tregon unazën me diamant (FOTO)

Xhisiela Maloku ka postuar një foto me një unazë me gurë, mbi kutinë e të cilës shkruhej: Veçanërisht për ty.
Featured image of article: Xhisiela Maloku drejt altarit? E dashura e djalit të deputetit socialist tregon unazën me diamant (FOTO) Xhisiela Maloku dhe ish-i dashuri i saj Rexhep Rraja

TIRANË– Ish e dashura e djalit të deputetit të PS-së, Xhisiela Maloku ka postuar një foto në rrjetin e saj social.

Në foton e publikuar në Instagram, Xhisiela ka treguar një unazë me gurë, mbi kutinë e të cilës shkruhej: Veçanërisht për ty.

Fotoja e Xhisiela Malokut

Mbi foto Xhisiela tregonte se kjo ishte një dhuratë, por duke zgjedhur që ta linte anonim personin që ia kishte dhuruar. Mund të jetë vallë djali i deputetit, Xheni?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Historia e dashurisë së Xhisiela Malokut dhe Rexhep Rrajës pushtoi të gjitha mediat kombëtare, kur vetëm para pak muajsh 26-vjeçarja e denoncoi partnerin e saj për dhunë dhe presion.

Duke qenë se Rraja ishte djali i një deputeti, kjo gjë bëri që në këtë histori të përfshihet politika me akuza e kundërakuza.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment