Showbiz

Xhensila e thotë troç cila është pjesa më e preferuar në trupin e Besit: Aty gjej…(VIDEO)

Gjatë mbrëmjes së të shtunës  në këtë emision Xhensila është pyetur nga Marina edhe se cila është pjesa më e preferuar e saj  në trupin e bashkëshortit të saj, Bes Kallaku.
Featured image of article: Xhensila e thotë troç cila është pjesa më e preferuar në trupin e Besit: Aty gjej…(VIDEO) Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj

TIRANË- Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj  është një prej personazheve  më të  dashur për publikun shqiptar. Së fundmi këngëtarja ka qenë e ftuar në emisionin “Klanifornia” në TV Klan nën drejtimin e moderatores  Marina  Vjollca.

Gjatë mbrëmjes së të shtunës  në këtë emision Xhensila është pyetur nga Marina edhe se cila është pjesa më e preferuar e saj  në trupin e bashkëshortit të saj, Bes Kallaku.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me të qeshur Xhensila ka treguar se kraharori është pjesa që i pëlqen  më shumë tek Besi, pasi sipas saj: Në kraharorin e Besit gjithmonë gjejnë mbështetje unë edhe Ajka.

A.C/Dosja.al

Shto Koment