Showbiz

Xhemi Shehu merr vendimin e papritur, heq dorë nga të qenit bjonde, shikoni si duket me lukun e ri (FOTO)

Moderatorja është shfaqur me flokë brune duke ndryshuar  krejtësisht luk.
Featured image of article: Xhemi Shehu merr vendimin e papritur, heq dorë nga të qenit bjonde, shikoni si duket me lukun e ri (FOTO) Xhemi Shehu

TIRANË- Moderatorja e njohur  Xhemi Shehu është një ndër emrat  më të dashur të  publikut shqiptar. Gjithmonë në krye të “Portokallisë”, Xhemin jemi mësuar ta shohim si një bjonde të pakrahasueshme pasi ajo ngjyrë gjithmonë e ka bërë të duket seksi.

Ndërsa së fundmi përmes një fotoje të publikuar në rrjetet sociale moderatorja është shfaqur me flokë brune duke ndryshuar  krejtësisht luk.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me flokët në  ngjyrë çokollatë dhe buzëqeshjen e ëmbël që e karakterizon, me suguri ky do të jetë  luku që do  ta shohim për disa kohë  Xhemi Shehun.

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment