Kuriozitete

Weldon, fotografi që kap momentet më të bukura dhe qesharake në dasma (FOTO)

Është shumë bukur kur hap telefonin pasi ka mbaruar dasma dhe shikon foto nga më të ndryshme të bukura e qesharake njëkohësisht. Weldon është një fotograf me 15-vjet eksperiencë që ka shumë dëshirë të kap mopmentet më pikante në dasma.
Featured image of article: Weldon, fotografi që kap momentet më të bukura dhe qesharake në dasma (FOTO) Momente qesharake në dasëm
Përditësuar:

Nuk ka njeri që nuk ka kaluar momente sa stresuese edhe qesharake në një dasëm.  Të hekurosësh fustanin siç e ke të veshur në trup, të lash flokët pasi ke bërë make-up dhe je veshur me fustanin që do të shkosh në dasëm e situata të tilla si këto janë vërtetë fanstastike.

Por këto momente fantastike mund t’i ruajë për një kohë të gjatë vetëm një fotograf.

Dosja.al sot në këtë artikull do ju tregojë disa nga momentet më qesharake të njerëzve në dasëm.

Weldon është fotografi që merr përsipër shumë dasma, por aftësia e tij dhe dëshira më e madhe ndoshta është që të kapi momentet më spontane që shikon tek dasmorët.

I pyetur nga CNN Weldon ka treguar se e tërheqin momentet reale që kalojnë njerëzit, sido që të jenë të lumtur të trishtuar. Por kjo lloj mënyrë kaq e siqertë që pëlqen ky fotograf të bëjë është dicka shumë e vecantë që rralle herë mund ta shohim.

A.C.Dosja.al

Shto Koment