Politike

‘We will miss you’/ Largohet nga Shqipëria “krahu i djathtë” i Yuri Kim, kush i shkoi për festën e lamtumirës, nga opozita ishte vetëm…

FOTO
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka publikuar disa foto nga ajo që ajo e quan festa e lamtumirës, duke i dedikuar edhe disa fjalë.
Featured image of article: ‘We will miss you’/ Largohet nga Shqipëria “krahu i djathtë” i Yuri Kim, kush i shkoi për festën e lamtumirës, nga opozita ishte vetëm… Pamje nga festa

TIRANË– Ditën e sotme është organizuar një festë për zv/ambasadoren amerikane Leyla Moses-Ones, e cila largohet nga detyra në vendin tonë.

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka publikuar disa foto nga ajo që ajo e quan festa e lamtumirës, duke i dedikuar edhe disa fjalë.

“Festa e lamtumirës për zv.ambasadoren amerikane, Znj. Leyla Moses-Ones. We will miss you,“-shkruan Spiropali.

Në këtë feste të pranishëm kanë qenë kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ministrja e Kulturës, Elva Margariti, ministrja e Jashtme Olta Xhaçka, ministri i Turizmit, Blendi Klosi, ambasadori i BE-së Luigi Soreca, ai i Britanisë Duncan Norman dhe ambasadori i Gjermanisë, Petër Zingraf. Ndërsa “përfaqësuese” e opozitës, ishte Rudina Hajdari. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

POSTIMI I PLOTË:

(k.m/dosja.al)

 

Një Koment në “‘We will miss you’/ Largohet nga Shqipëria “krahu i djathtë” i Yuri Kim, kush i shkoi për festën e lamtumirës, nga opozita ishte vetëm…

  1. Ambasadireve u coni lek dhe njomzake,,,,Kurse ketyre femrave u dergoni padyshim lek plot por edhe meshkuj muskuloze dhe me pallë te forte

Shto Koment