Sport

Wanda Nara vazhdon të mahnisë, bashkëshortja e Icardit çmend rrjetin me…

Këtë herë ajo ka pozuar me bikini, ku nxjerr në pah të pasmet e saj, ndërsa ishte ulur afër pishinës
Featured image of article: Wanda Nara vazhdon të mahnisë, bashkëshortja e Icardit çmend rrjetin me… Wanda Nara

FRANCË-Ëanda Nara, bashkëshortja e futbollistit argjentinas Mauro Icardi vazhdon të mahnisë ndjekësit në rrjetin social Instagram me format e saj. Modelja dhe njëkohësisht agjentja e futbollistit argjentinas, njihet si një nga femrat më aktive në rrjetet sociale, ku shpeshherë ndan me ndjekësit foto dhe video.

 

 

View this post on Instagram

 

Amazing View @sandbikini #adv #home #readyforthesummer #myview

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Këtë herë ajo ka pozuar me bikini, ku nxjerr në pah të pasmet e saj, ndërsa ishte ulur afër pishinës.Në disa foto më herët Wanda ka publikuar foto nga palestra, duke treguar se ajo po punon shumë që të arrijë forma më të mira.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment