Sport

Wanda Nara provokon sërish, fotot e saj të fundit na bëjnë të harrojmë për pak pandeminë

Ajo e ka gjetur sërish një mënyrë për të përfunduar në faqet e para të mediave rozë
Featured image of article: Wanda Nara provokon sërish, fotot e saj të fundit na bëjnë të harrojmë për pak pandeminë Wanda Nara

Futbolli dhe spektaklet janë ndërprerë për momentin, por askush dhe asgjë nuk e ndal bukuroshen Wanda Nara, që të tregojë hiret e saj në fotot e shpeshta që poston në Instagram.

Ajo e ka gjetur sërish një mënyrë për të përfunduar në faqet e para të mediave rozë. Rrjeti social Instagram duket sikur është krijuar vetëm për të, sepse merr maksimumin me fotot që poston.

 

View this post on Instagram

 

Io non te lo chiedo mai , ma portami al mare 🌊,,,

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Modelja argjentinase, bashkëshorte dhe njëkohësisht menaxhere e sulmuesit të PSG-së, Mauro Icardi, ka zgjedhur të postojë foto nga stërvitja në shtëpinë e çiftit në liqenin e Comos, ku nuk ka ngurruar të shfaqë format seksi të trupit të saj.

 

View this post on Instagram

 

Adivinen a donde voy ? (Un lugar de mi 🏡) obviamente 🙄

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

M.P. / Dosja.al

Shto Koment