Sport

Wanda Nara çmend ndjekësit e saj me fotot e fundit në Instagram

Icardi është fatlum që ka partnere një bukuroshe si Wanda
Featured image of article: Wanda Nara çmend ndjekësit e saj me fotot e fundit në Instagram Wanda Nara

Wanda Nara e di shumë mirë kur duhet të postojë foto serioze dhe kur duhet të mahnitë ndjekësit e saj me foto thuajse nudo.

Bukuroshja argjentinase, e cila është partnere e sulmuesit Mauro Icardi dhe njëkohësisht menaxhere e tij, së fundmi ka pozuar nën rrezet e diellit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Wanda Nara

33-vjeçarja ka treguar format e saj dhe duket vërtet fantastike. Lojtari i PSG-së, i cili në sezonin e ardhshëm pritet të luajë tek Atletico Madrid, është me të vërtet fatlum.

M.P. / Dosja.al

Shto Koment