Showbiz

‘Vuj tani!’/ Robert Berisha shan komentuesin: S’po më len nëna jote, më rrin aq gati saqë mendja s’ta merr

Menjëherë në postimin e tij kanë nisur komenetet, ku fansat mesa duket nuk e kanë harruar ndarjen e Norës me Robertin, ngjarje e cila bëri bujë në mediat rozë.
Featured image of article: ‘Vuj tani!’/ Robert Berisha shan komentuesin: S’po më len nëna jote, më rrin aq gati saqë mendja s’ta merr Robert Berisha

KOSOVË-Nora Istrefi dhe Butrint Imeri së fundmi kanë prezantua këngën e tyre më të re të titulluar “Dy Zemra”, ku dhe në rrjet kanë shpërthyr komenetet. Butrint Imeri në rrjetin e tij të Twitter-it ka ndarë me publikun këngën e re ku dhe i ka brë tag dhe Nora Istrefit e cila është edhe bashkëpunuese e këngës.

Menjëherë në postimin e tij kanë nisur komenetet, ku fansat mesa duket nuk e kanë harruar ndarjen e Norës me Robertin, ngjarje e cila bëri bujë në mediat rozë.

Në postimin e Butrintit një komentues ka bërë “tagg” burrin e Norës, Robert Berishën”, duke folur për paraqitjen tërheqëse të Norës në klip.

… tash lirisht veç i vnon dëgjueset edhe e lshon naj konge te Mentor Kurtishit edhe vuj se kjo jete sish pas kon e bame per mu knaq”, ka shkruar komentuesi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pas këtij komenti ka reguar menjëherë edhe këngëtari, i cili dhe e ka fyer komentuesin.

“…spo me len nona jote me vujt, qaq po me rrin gati saqë mendja s’ta merr”– ka shkruar Roberti.

Komentet

(a.k.dosja.al)

Shto Koment