AktualitetRajoni

Vritet i riu shqiptar në Greqi, kishte dalë për gjueti me një mik kur i futën plumbin, mister rrethanat

Burime për Dosja.al bëjnë të ditur se personi i vrarë është me iniciale B.K  dhe me origjinë nga Mati. 
Featured image of article: Vritet i riu shqiptar në Greqi, kishte dalë për gjueti me një mik kur i futën plumbin, mister rrethanat Foto Ilustruese

VOLOS-Një 33-vjeçar shqiptar në Greqi është vrarë. Burime për Dosja.al bëjnë të ditur se personi i vrarë është me iniciale B.K  dhe me origjinë nga Mati.

Në momentin që është vrarë ai ka qënë për gjueti, së bashku me një shok të tijin, në Volos të Greqisë.  33-vjeçari shqiptar, jetonte prej vitesh më vendin fqinj, së bashku me familjen e tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Rrethanat e vrasjes ende nuk dihen, por policia greke ndodhet në vendngjarje për të zbardhur arsyet dhe autorin e saj.

(I.A/dosja.al)

Shto Koment