Sport

Vrioni do të drejtohet nga një legjendë, ja kush e ka marrë rolin e trajnerit te Juventus U-23

Një lajm i fundit ka ardhur nga Italia atje ku është zyrtarizuar si trajneri më i ri i ekipit të dytë të Juventusit, njeriu kampion dhe “truri” i ekipeve ku ka luajtur, Andrea Pirlo
Featured image of article: Vrioni do të drejtohet nga një legjendë, ja kush e ka marrë rolin e trajnerit te Juventus U-23 Giacomo Vrioni
Përditësuar:

ITALI-Giacomo Vrioni ka fatin e madh që të stërvitet dhe përgatitet nga personalitet më të njohur të futbollit europian. Futbollisti i Shqipërisë ka qenë i ftuar në tre raste nga ana e Sarrit në ekipin e parë të Juventusit, megjithëse nuk ka arritur ende të debutojë.

Një lajm i fundit ka ardhur nga Italia atje ku është zyrtarizuar si trajneri më i ri i ekipit të dytë të Juventusit, njeriu kampion dhe “truri” i ekipeve ku ka luajtur, Andrea Pirlo. Ky i fundit do të marrë menjëherë në dorëzim në skuadrën për vazhdimësinë, ndërsa sulmuesi i Shqipërisë do të ketë shumëçka për të mësuar nga një legjendë e tillë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E.Ç (Dosja.al)

 

Shto Koment