Virale

“Vret veten presidenti Ilir Meta, shtyhen zgjedhjet lokale”, plasin memet në rrjet (FOTOT)

Krahasimi i Metës me Allenden, ka bërë xhiron e rrjetit në faqet e meme-ve. Nga memet nuk ka shpëtuar as noti i kryeministrit Edi Rama dhe fotoja e Luan Ramës dhe Petrit Vasilit duke ngrënë fara.

TIRANË– Deklarata e disa muajve më parë, kur presidenti Ilir Meta krahasonte veten me Allenden, duke nënkuptuar vetëvrasjen është kthyer në një meme në rrjetet sociale. 

Duke montuar lajmin në një prej portaleve më të ndjekur të vendit, shkruhet se vetëvrasja e presidentit Meta kishte sjellë edhe shtyrjen e zgjedhjeve lokale për në tetor.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nga memet nuk ka shpëtuar as noti i kryeministrit Edi Rama dhe fotoja e Luan Ramës dhe Petrit Vasilit duke ngrënë fara.

(k.m/dosja.al)

Një Koment në ““Vret veten presidenti Ilir Meta, shtyhen zgjedhjet lokale”, plasin memet në rrjet (FOTOT)

  1. Rrumpalle si kudo

Shto Koment