Rajoni

Përdori një çarçaf! Hodhi të dashurën nga shkëmbi gjatë pushimeve, 30-vjeçari tenton vetëvrasjen në burg

30 vjeçari këtë të enjte nuk do të paraqitet para grupit gjykues pasi ndodhet në spital që nga mesnata e së mërkurës.
Featured image of article: Përdori një çarçaf! Hodhi të dashurën nga shkëmbi gjatë pushimeve, 30-vjeçari tenton vetëvrasjen në burg Dimitris Vergos

GREQI– Dimitris Vergos, i cili dyshohet se ka vrarë të dashurën e tij i të dashurën e tij Garyfallia gjatë pushimeve dyshohet se ka tentuar të bëjë vetëvrasje.

Media greke ‘Media’ raporton se 30-vjeçari nuk do të paraqitet këtë të enjte para grupit gjykues pasi ndodhet në spital që nga mesnata e djeshme.ë Dyshohet se ai është përpjekur të vetëvaret duke përdorur një çarçaf pasditen e djeshme rreth orës 18:00.

Dyshohet se ai mund të ketë tentuar që të bëjë vetëvrasje ose për shkak të ndonjë konfiskimi epileptik, ndaj është transportuar për në qendrën shëndetësore. Lajmi është konfirmuar edhe nga avokatët e 30-vjeçarit të cilët ndodhen në spital për të mësuar dhe për tu informuar nga afër me gjendjen shëndetësore të tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ngjarja e rëndë ndodhi një javë më parë, ku 30-vjeçari hodhi nga shkëmbi të dashurën e tij pasi një sherri banal që kishte nisur për ngatërresën e rrugës. Sipas dëshmisë së tij, ai ishte futur në det por kur e kishte parë pa ndjenja kishte dalë sërish. Sipas ekspertizës, e reja ishte ende gjallë dhe mund të shpërtohej nëse do ta kishte nxjerrë, por nuk ndodhi ashtu.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment