Aktualitet

Vrau shokun pa dashje me armë gjahu në Maqellarë, del fotoja e 18-vjeçarit Rifat Xheleshi

FOTO
Personi që shihni në fotot e mëposhtme është Rifat Xheleshi, 18-vjeçari i cili sot ka vrarë pa dashje me armë gjahu shokun e tij Gentian Kosiqi, 27 vjeç.
Featured image of article: Vrau shokun pa dashje me armë gjahu në Maqellarë, del fotoja e 18-vjeçarit Rifat Xheleshi Rifat Xheleshi
DIBËR– Ky është 18 vjeçari Rifat Xheleshi, i cili sot ka vrarë pa dashje me armë gjahu shokun e tij Gentian Kosiqi, 27 vjeç.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot në Dibër, ku 27-vjeçari Gentian Kosiqi ka mbetur i vrarë nga shoku i tij i gjuetisë. Gjithçka ka ndodhur pak pas mesditës në orën 14:45, në vendin e quajtur “Malet e Obokut” në Maqellarë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

18-vjeçari Rifat Xhelishi ka plagosur shokun dhe ka kërkuar ndihmë por fatkeqësisht i riu ka ndërruar jetë. Policia ka bërë me dije se Xhelishi është arrestuar dhe po merret në pyetje në Komisariat.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment