Aktualitet

Vrau pa mëshirë nënën e fëmijëve të tij, Koço Buzo shfaqet në gjendje të rënduar psikologjike para grupit hetimor, DËSHMIA: I pata thënë që s’do ndahej prej meje. Donte të më fuste në burg

Mësohet se Buzo është hfaqur në gjendje të rënduar psikologjike para grupit hetimor, dhe ka thënë se ai ndiente xhelozi për të shoqen.
Featured image of article: Vrau pa mëshirë nënën e fëmijëve të tij, Koço Buzo shfaqet në gjendje të rënduar psikologjike para grupit hetimor, DËSHMIA: I pata thënë që s’do ndahej prej meje. Donte të më fuste në burg Koço Buzo

TIRANË– Koço Buzo, 58-vjeçari që sot vrau pa mëshirë nënën e fëmijëve të tij ka treguar para togave të zeza se e kishte paralajmëruar të shoqen se nuk do ta linte kurrë të ndahej prej tij.

Mësohet se Buzo është hfaqur në gjendje të rënduar psikologjike para grupit hetimor, dhe ka thënë se ai ndiente xhelozi për të shoqen.

“I pata thënë që nuk ke për t’u ndarë prej meje. Donte të më fuste në burg,”- mësohet të ketë thënë Buzo.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mesditën e sotme, Luljana Buzo u vra nga bashkëshorti i saj Koço Buzo, sapo doli nga Gjykata e Elbasanit, pasi mbaroi seancën e radhës për divorcin. Ai la të plagosur edhe dy persona të tjerë, mes tyre dhe avokatin Gëzim Tocila. Një nga dëshmitarët është raportuar se ishte edhe djali i çiftit.

(f.m/Dosja.al)

Shto Koment