Aktualitet

Vrasja në Vlorë/ FOTO NGA VENDNGJARJA! ‘Benzi’ i bardhë i bërë shoshë me plumba

Siç duket edhe nga fotoja, mjeti tip "Benz" ka 8 shenja plumbash, që lë të kuptohet se mes viktimës dhe autorëve ka pasur përplasje me armë zjarri. 
Featured image of article: Vrasja në Vlorë/ FOTO NGA VENDNGJARJA! ‘Benzi’ i bardhë i bërë shoshë me plumba Makina e djegur

VLORË– Gjendet një makina brenda të cilës qarkullonte viktima e atentatit në fshatin Dukat të Vlorës. Siç duket edhe nga fotoja, mjeti tip “Benz” ka 8 shenja plumbash.

Makina 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: Atentat në Dukat të Vlorës! Vritet 27-vjeçari, ishte dënuar me burg në Itali. Policia i gjeti armën në makinë, prej kohësh ruhej

(k.m/dosja.al)

Shto Koment