Aktualitet

Vrasja në Kavajë, gazetari tregon detajet: Dritan Haxholli shkoi për seks, qëlluan 16 herë

Sipas gazetarit, Toçi është thirrur në banesë nga Marsida Qatja dhe pas tij ka ardhur edhe 41-vjeçari Dritan Haxholli, i cili qëllonte me kallashnikov dritaren e banesës së gruas. 
Featured image of article: Vrasja në Kavajë, gazetari tregon detajet: Dritan Haxholli shkoi për seks, qëlluan 16 herë Viktima Dritan Haxholli, efektivi Beldar Toçi dhe pamje nga banesa në Kavajë.

KAVAJË– Gazetari Elton Qyno në një lidhje telefonikë për Report Tv ka nxjerrë detaje të reja nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Kavajë. 

Sipas gazetarit, Toçi është thirrur në banesë nga Marsida Qatja dhe pas tij ka ardhur edhe 41-vjeçari Dritan Haxholli, i cili qëllonte me kallashnikov dritaren e banesës së gruas. 

Është qëlluar 16 herë nga të dyja palët. Brenda në banesë ka qënë Bledar Toçi. Haxholli ka qëlluar me tutë automatik dritaren e kushinës. I ka thënë të hyjë brenda. Ka hyr dhe kur ka parë Bledarin ka qëlluar. Toçi ka nxjerrë një pistoletë pa leje dhe ka qëlluar edhe ai. Pas betejës, ka mbetur i vdekur Dritan Haxholli. 41-vjeçari kishte shkuar për të kthyer marrëdhënie ka qënë edhe i armatosur,”-tha Qyno.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

vijon…

(k.m/dosja.al)

Shto Koment