Aktualitet

Vrasja e Sokol Ramës/ Arrestohet miku i tij Roland Milo, fshihej në Vaqarr (Video)

 • Pazaret e drogës, gjendet i vrarë brenda makinës i riu, trupi në humnerë (Emri)
 • Polica e Gjirokastrës ka arrestuar mikun e Ramës që dyshohet të ketë gisht në vrasjen e tij.
  Featured image of article: Vrasja e Sokol Ramës/ Arrestohet miku i tij Roland Milo, fshihej në Vaqarr (Video) Momenti i i arrestimit të Roland Milos
  Përditësuar:

  Gjirokastër-Policia e Gjirokastrës ka vënë në pranga të dyshuarin për vrasjen e shtetasit Sokol Rama. Burime për Dosja.al shprehen se bëhet fjalë për mikun dhe bashkëpunëtorin e tij Roland Milo, banues në Miçan, Përmet.

  Milo u arrestua në banesën e të motrës, në Vaqarr, Tiranë, pas një operacioni të komisariatit të policisë së Gjirokastrës. Ai ishte në kërkim nga polcia që në datën 8 shkurt pasi dyshohej se kishte dijeni për zhdukjen e Ramës.

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  Sokol Ramaj, 33 vjeç u gjet i vrarë me armë zjarri brenda makinës së tij në zonën e quajtur “Përroi i Thellë”, në Këlcyrë. Ramaj rezultonte i zhdukur që prej 6 shkurtit të këtij viti dhe njihet si një person me precedent të mëparshëm penalë. (Lexo këtu)

  (f.m/dosja.al)

  Shto Koment