Showbiz

Vrasja e Mehmet Qemës/ Personazhet VIP dedikime prekëse në rrjete sociale për mikun e tyre: S’po muj me ju besu ç’ka ndodh…

Me anë të postimeve në Instastory, ata kanë përlotur rrjetin me dedikimet prekëse për Qemën.

TIRANË– Personazhet publikë të cilët kanë qënë miq të Mehmet Qemës, i cili u vra mbrëmjen e djeshme me armë zjarri nga miku i tij, Marjus Dema kanë reaguar në rrjete sociale.

Me anë të postimeve në Instastory, ata kanë përlotur rrjetin me dedikimet prekëse për Qemën.

Ngushllime familjes dhe miqëve zoti ju forcoftë’- shkruan Mozzik.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ngushllime familjes Qema nga Hasi. Thjeshtë spo muj me besu qka paska ndodh– shkruan reperi Getinjo.

Shumë shpejt ike o vëllai im! Nuk gjej dot fjalë…Qof i xhenetit kampion!– shkruan Romeo Veshaj.

Shto Koment