AktualitetShowbiz

Vrasja e Mehmet Qemës nga shoku i tij në Tiranë! Majku shpreh ngushëllimin për ikjen para kohe të të ndjerit

Majku ka postuar në instastory një foto për ndarjen nga jeta në mënyrë të papritur të mikut të tij Mehmet Qemës si pasojë e goditjes me armë zjarri nga shoku i tij Marjus Dema.
Featured image of article: Vrasja e Mehmet Qemës nga shoku i tij në Tiranë! Majku shpreh ngushëllimin për ikjen para kohe të të ndjerit Majku e Mehmet Qema

KOSOVË– Këngëtari Kastriot Rexha, i njohur si Majku ka reaguar ditën e sotme pas lajmit të trishtë të ndarjes nga jeta të mikut të tij Mehmet Qemës, si pasojë e goditjes me armë zjarri nga miku  i tij Marjus Dema.

Majku hodhi në instastory-n foton e viktimës duke shkruar ngushëllimin e tij për të ndjerin:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Prehu në paqe gangsteri im”, shkroi ai krahas fotos.

Foto ilustruese
Ngjarja e rëndë ndodhi një natë më parë pas orës 23:00. Autori i krimit, Marjus Dema dhe të pranishmit Erlin Peka, Blerim Hoti, Braild Aga dhe Xhuliano Koçi janë dorëzuar në polici.
(o.l./dosja.al)

Shto Koment