Aktualitet

Vrasja e biznesmenit grek/ Policia publikon me foto pjesëtarët e bandës shqiptare

Policia greke ka publikuar të gjithë informacionin dhe fotografitë e anëtarëve të bandës të përfshirë në vrasjen e biznesmenit 52-vjeçar, Aleksandros Stamatiadis.

Biznesmeni Stamatiadhis u vra më 2 prill 2018, gjatë një vjedhje të ndodhur në shtëpinë e tij në Kissifia.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sipas mediave greke, të arrestuarit janë 8 shqiptarë dhe një femër rumune, të dhënat e të cilëve do të bëhen publike për 6 muaj sapo dosja ligjore kundër tyre të plotësohet.

Shto Koment