Aktualitet

Vota e Shqiptarëve/ Rezultatet live në Euronews Albania

Në Euronews.al, nga smartphoni apo kompjuteri juaj do mund të ndiqni në rezultatet në të 12 qarqet; Tirana, Durrësi, Vlora, Kukësi, Korca, Gjirokastra, Dibra, Fieri, Elbasani, Shkodra, Berati, Lezha.
Featured image of article: Vota e Shqiptarëve/ Rezultatet live në Euronews Albania Pamje nga qendra e votimit

TIRANE- Euronews Albania do të përcjellë në kohë reale, votë pas vote, rezultatet e zgjedhjeve të 25 prillit. Si kanë votuar shqiptarët si do të ndahen mandatet e qarqeve dhe kush do t’i fitojë këto zgjedhje?

Në Euronews.al, nga smartphoni apo kompjuteri juaj do mund të ndiqni në rezultatet në të 12 qarqet; Tirana, Durrësi, Vlora, Kukësi, Korca, Gjirokastra, Dibra, Fieri, Elbasani, Shkodra, Berati, Lezha.

Një ndërfaqe e thjeshtë, e shpejtë, interaktive me të dhënat për votën e shqiptarëve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Informohu shpejt dhe saktë në Euronews.al! Euronews Albania | Euronews Albania http://rezultate.euronews.al/#/zgjedhjet/2021/rezultate

(d0sja.al)

Shto Koment