Kuriozitete

Vodhi makinën e prishur për ta shitur, burri rrezikon jetën, vendos automjetet sipër njëra-tjetrës

Ky është momenti qesharak kur një burë është regjistruar nga kamerat e sigurisë, teksa drejton makinën me një tjetër makinë sipër saj.
Featured image of article: Vodhi makinën e prishur për ta shitur, burri rrezikon jetën, vendos automjetet sipër njëra-tjetrës Pamje nga dy makinat ne lëvizje

Një burrë pasi kishte vjedhur një makinë të prishur e kishte vendosur atë sipër makinës së tij, dhe ka ecur në këtë mënyrë për disa metra pa pasur asnjë rrezik, për ta dërguar në vendin e grumbullimit ku shiten makinat e prishura.

Sa qesharak ky moment duket edhe i frikshëm. Një makinë e prishur sipër një makine tjetër të rregullt që ec normalisht, duket shumë e rrezikshme për jetën e personit që drejton makinën.

 Burimi: Dailymail

A.C/Dosja.al

Shto Koment