Aktualitet

Pronarja e argjendarisë së grabitur: Ishte me çifte në dorë, s’e pashë dot në fytyrë autorin

VIDEO
Në një rrëfim të shkurtër për mediat, ajo ka arritur që të shihte autorin në fytyrë pasi ishte me kurriz dhe u detyrua të shtrihej në tokë.
Featured image of article: Pronarja e argjendarisë së grabitur: Ishte me çifte në dorë, s’e pashë dot në fytyrë autorin Pronarja

VLORË– Pronarja e argjendarisë së grabitur me armë në Vlorë është shprehur e tronditur për mediat pas ngjarjes së ndodhur në biznesin e saj. Në një rrëfim të shkurtër për mediat, ajo ka arritur që të shihte autorin në fytyrë pasi ishte me kurriz dhe u detyrua të shtrihej në tokë.

“Nuk e pashë autorin në fytyrë se isha me kurriz, po mbante një çifte në dorë! U shtrim përtokë, nuk mund të flas dot tani,“- tha pronarja e argjendarisë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: Grabitet me armë argjendaria në Vlorë, autori qëllon në ajër me plumba manovër, nuk largohet dot! Arrestohet sapo del nga dyqani me çantën plot florinj, pranga dhe bashkëpunëtorit (ZHVILLIMET)

(k.m/dosja.al)

Shto Koment