Aktualitet

Plagosje me thikë në Vlorë, 22-vjeçari dërgohet në spital

Mësohet se 22-vjeçari është plagosur në këmbë me thikë, nga disa persona të paidentifikuar. 
Featured image of article: Plagosje me thikë në Vlorë, 22-vjeçari dërgohet në spital Foto Ilustruese
Përditësuar:

VLORË– Një 22-vjeçar ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Vlorës, pak minuta më parë. 

Mësohet se 22-vjeçari është plagosur në këmbë me thikë, nga disa persona të paidentifikuar. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

I riu është dërguar në spitalin e Vlorës, për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore, dhe mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes. 

(f.m/dosja.al)

Shto Koment