Showbiz

Vlera marramëndëse e bizhuterive që Hailey Bieber vuri në plazh

Hailey Bieber postoi një foto në Instagram ku pozonte e veshur me bikini, së bashku me bizhuteri prej floriri dhe diamanti me vlerë gati 30,000 dollarë.
Featured image of article: Vlera marramëndëse e bizhuterive që Hailey Bieber vuri në plazh Hailey Bieber

SHBA– Hailey Bieber ‘skuqi’ rrjetin me një  foto në Instagram e veshur me bikini, së bashku me bizhuteri prej floriri dhe diamanti me vlerë gati 30,000 dollarë.

Modelja 24 vjeçare kishte përzgjodhi një treshe nga argjendaria e dashur për Jacquie Aiche, duke përfshirë një gjerdan në formë Y të mbushur me gurë (8,750 dollarë) dhe një zinxhir të zbukuruar me një diamant të vetëm; një stil i ngjashëm me këtë të fundit shitet me çmim prej 2,375 dollarë .

Por sa ka qënë vlera e vërtet e varëses?  Zinxhiri i Baldëin (15,250 dollarë), i mbushur me 32 diamante të mëdha të ndara nga shufra të holla ari.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Bieber i shtoi look-ut të saj  një palë huggies nga Jennifer Fisher (1,950 dollarë) – dhe natyrisht mbante unazën e saj të fejesës ovale nga burri Justin Bieber, me vlerë plot rreth 500,000 dollarë.

Pra, mund të themi pa asnjë dyshim që Hailey është duke shkëlqyer në kuptimin e parë të fjalës.

Hailey Bieber

(o.l./dosja.al)

Shto Koment