KurioziteteShowbiz

Vlera marramendëse/ Bluza e Princesh Dianës shitet në ankand për 50 mijë dollarë

Para se të ndërronte jetë Princesh Diana ja dhuroi këtë triko instruktores së palestrës, bashkangjitur dhe një dedikim të shkurtër, dhe tani ajo triko është shitur në ankand për plot 53.532 dollarë.
Featured image of article: Vlera marramendëse/ Bluza e Princesh Dianës shitet në ankand për 50 mijë dollarë Princesh Diana, dhe bluza e saj qe u shit per 50 mijë dollarë
Përditësuar:

BOSTON- Princesh Diana është një prej emrave nga familja mbretëore Britanike, që ka mbetur në histori, dhe vazhdohet të flitet edhe në ditët e sotme për të.

Vetëm pak kohë më parë është mbajtur një ankand në Boston për një nga bluzat e sportit të princesh Dianës.

Në fakt nuk është një bluzë si gjithë të tjerat pasi, kjo kishte një domethënie të veçantë.

Gjithmonë kur shkonte në palestër mbante vetë këtë triko në më mënyrë që të mos binte në sy të mediave ose paparacëve.

Ndërkohë duke qenë se dhe për të u bë diçka rutinë e palestrës, para se të ndërronte jetë Princesh Diana ja dhuroi këtë triko instruktores së palestrës, bashkangjitur dhe një dedikim të shkurtër.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo bluzë u shit në ankand për plot 53.532 dollarë, vlera e cila do të shkojë për bamirësi.

Marrë dhe përkthyer nga People

A.C/Dosja.al

 

 

Shto Koment