Showbiz

Vjet i thoshte ” Gëzuar ditëlindjen dashuri”! Ç’ka ndodhur mes Arilena Arës dhe Flori Mumajesit, këngëtarja feston pa të ditëlindjen, i mungon miku i ngushtë…ç’ka ndodhur mes tyre?

VIDEO
Në pamjet e festës buzë detit shiheshin shumë miq të këngëtares dhe personazhe publike por vëmendjen e të gjithëve e ka marrë mungesa e kantautorit, Flori Mumajesi.
Featured image of article: Vjet i thoshte ” Gëzuar ditëlindjen dashuri”! Ç’ka ndodhur mes Arilena Arës dhe Flori Mumajesit, këngëtarja feston pa të ditëlindjen, i mungon miku i ngushtë…ç’ka ndodhur mes tyre? Arilena Ara dhe Flori Mumajesi

TIRANË– Këngëtarja Arilena Ara ishte dje “goca e ditëlindjes” duke festuar vitin e 23-të lindjes! Duke qenë se dje ishte dita e saj speciale, në rrjete sociale nuk munduan urimet për këngëtaren e re.

Madje në rrjete e sociale vetë këngëtarje dhe miqtë e saj kanë shpërndarë pamje nga festa e çmendur, ku këngëtarja shfaqej duke e shijuar në maksimum festën e saj. Në pamjet e festës buzë detit shiheshin shumë miq të këngëtares dhe personazhe publike por vëmendjen e të gjithëve e ka marrë mungesa e kantautorit, Flori Mumajesi.

Vetëm një vit më parë, Flori u kujdes personalisht për festën e këngëtares duke i bërë dhe një urim shumë të veçantë ku i shprehte dashurinë: Gëzuar ditëlindjen dashuri!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por këtë vit nuk ka as festë, as puthje madje asnjë urim nga ana e Florit për Arilenën. Çfarë mund të ketë ndodhur vallë mes dyshes?  Pse nuk shkoi Flori në festë? Ka pasur ndonjë krisje, apo thjesht axhendë e ngjeshur? Mbetet për t’u mësuar…

(d.k./dosja.al)

Shto Koment