Aktualitet

Vjedhje të njëpasnjëshme në Tepelenë, policia arreston dy hajdutët (Emrat)

Policia e Tepelenës ka arrestuar ditën e sotme dy të rinj të akuzuar për vjedhje. Ndërkohë është në ndjekje edhe të dy personave të tjerë.
Featured image of article: Vjedhje të njëpasnjëshme në Tepelenë, policia arreston dy hajdutët (Emrat) Foto Ilustruese

Tepelenë-Dy persona janë arrestuar dhe dy të tjerë janë në kërkim nga policia e Tepelenës. Bëhet fjalë për shtetasin Andi Oruci 18 vjec, dhe Ledjo Skënder Bega. Në njoftimin zyrtar të policisë shkruhet se Oruci ka qenë i dënuar më parë me kusht per vjedhje dhe për shitje të bimëve narkotike.

18-vjeçari dhe Bega dyshohen si autorë të disa vjedhjeve të ndodhura në qytetin e Tepelenës.

Njoftimi i policisë

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Policia e Tepelenës arreston në flagrancë dy shtetas te akuzuar për vjedhje. Ndërkohë është në ndjekje edhe të dy personave të tjerë të dyshuar si autorë të vjedhjeve të fundit të ndodhura në këtë qytet.

Andi Oruci vjec 18,eshte denuar me perpara me kusht per vjedhje dhe per shitje te bimeve narkotike,dhe Ledjo Skënder Bega. Policia i ka patur në ndjekje dhe vëzhgim.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment