Showbiz

‘Vitin tjetër je ti zemër’/ Alketa Vejsiu zbulon sekretin, Arbana Osmani prezanton Festivalin e ardhshëm të RTSH? (FOTO-Detaji pikant)

Vitin tjetër Arbana Osmani prezanton Festivalin e RTSH-së.
Featured image of article: ‘Vitin tjetër je ti zemër’/ Alketa Vejsiu zbulon sekretin, Arbana Osmani prezanton Festivalin e ardhshëm të RTSH? (FOTO-Detaji pikant) Arbana Osmani dhe Alketa Vejsiu

TIRANË- Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu mbrëmjen e së dielës postoi disa foto  në faqen e saj të Instagramit ku tregonte ndjesinë që ka,  pak ditë para se të  nisë Festivali i 58-të i RTSH-së që ajo do të moderojë.

Në postimin e saj vihen re shumë komente pozitive dhe mbështetëse, por mes tyre ka tërhequr vëmendjen edhe komenti i ëmbël i Arbanës e cila ka shkruar: “Jam shume e lumtur per ty, vertet.”

Por menjëherë ka reaguar edhe Alketa e cila me përgjigjen e saj ka treguar shumë, duke zbuluar kështu  se me shumë gjasa vitin tjetër, prezantuese e festivalit do të jetë Arbana Osmani.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Hey faleminderit e dashur! Vitin tjeter ti aty dhe une do gezoj njesoj❤️
Te puth Po te duash zgjidh cilendo nga netet dhe eja. 💋”– shkruan Alketa.

 

A.C/Dosja.al

Shto Koment