Showbiz

Viti 1994/ Jonida Maliqin nuk keni për ta njohur (VIDEO)

Një video e këngëtares Jonida Maliqi, para 25 vitesh po qarkullon në rrjet. Zbuloni se sa ndryshe ka qenë ajo!
Featured image of article: Viti 1994/ Jonida Maliqin nuk keni për ta njohur (VIDEO) Këngëtarja, Jonida Maliqi.

TIRANE- Jonida Maliqi së shpejti do të na përfaqësojë në Eurosong2019 me këngën e saj ‘Ktheju Tokës”. Kënga është mirëpritur nga të gjithë dhe mbetet të shikohen netët live.

Por, nëse doni të shikoni Jonida Maliqin duke performuar në skenë, para 25 vjetësh, një video e shpërndarë në rrjete sociale do tju shuajë kureshtjen.

Me një fustan në ngjyrë blu pastel me frula, duket se Jonida që para 25 vitesh e ndiqte modën. Nuk mungon as një varëse në qafë dhe një tufë me lule në duar.

Megjithatë e vetmja gjë që nuk ka ndryshuar nga këngëtarja, janë flokët, me të njëjtën ngjyrë dhe të njëjtin stil prerjeje.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al


(R.L/Dosja.al)

Shto Koment