Showbiz

VIP-at shqiptarë që shkëlqyen tek shfaqja e Geraldina Sposa-s, Eva Murati është gjithçka që duhet të shihni për sot (FOTO)

Aurela Gaçe, Adrola Dushi, Venera Lumani, Jona Spahiu, Dojna Mema, Viola Spiro, Vilma Masha, Vangjeli Telo dhe të tjerë emra ishin pjesë e këtij eventi.

Eventi i Geraldina Sposa-s për të prezantuar modelet e reja të fustaneve të nusërisë, bëri dje bashkë gratë më të njohura të Tiranës dhe personazhe të njohur të showbizz-it shqiptar.

Aurela Gaçe, Adrola Dushi, Venera Lumani, Jona Spahiu, Dojna Mema, Viola Spiro, Vilma Masha, Vangjeli Telo dhe të tjerë emra ishin pjesë e këtij eventi.

Por si në çdo shfaqje edhe në këtë, pati një personazh që duket se ka eklipsuar pamjen e vajzave të tjera të njohura.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo është Eva Murati, e cila e veshur me një fustan ngjyrë ari me temina, dhe flokët e kapura lehtë, ka tërhequr vëmendjen e të gjithë të pranishmëve.

Për më shumë ndiqni fotogalerinë e mësipërme.

(F.g/dosja.al)

Shto Koment