Showbiz

VIP-at jashtë perfeksionit, shkrepjet që u vunë në dukje celulitin dhe strijat

FOTO
Strijat, celuliti, shenjat e dukshme janë të pashmangshme për të gjithë. Edhe këngëtaret e famshme si Lady Gaga, Demi Lovato, Iggy Azaela e shumë të tjera kanë këto inperfeksione në trup.
Featured image of article: VIP-at jashtë perfeksionit, shkrepjet që u vunë në dukje celulitin dhe strijat Lady Gaga, Demi Lovato

SHBA- Të gjithë kemi pasiguritë tona në trup e njësoj si ne edhe personazhet e njohur duan ti mbulojnë.

Mirëpo strijat, celuliti, shenjat e dukshme janë të pashmangshme për të gjithë. Edhe këngëtaret e famshme si Lady Gaga, Demi Lovato, Iggy Azaela e shumë të tjera kanë këto inperfeksione.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Demi Lovato

Ato janë fotografuar nga paparazzët dhe dukshëm vihet re celuliti apo strijat në trupin e tyre.

Lady Gaga
Iggy Azaela
Mischa Barton

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment