Showbiz

Vip-at i ‘sulen’ Almeda Abazit pas deklaratës se e kopjoi Lady Gaga

Të gjithë e kopjojnë Almedën?
Featured image of article: Vip-at i ‘sulen’ Almeda Abazit pas deklaratës se e kopjoi Lady Gaga Gent Zenelaj dhe Almeda Abazi.
Përditësuar:

Pak minuta më parë, aktorja shqiptare Almeda Abazi publikoi foton në profilin e saj në Instagram ku dukej tepër e ‘shqetësuar’, ajo zbuloi se Lady Gaga në veshjen që u shfaq në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve Oscars, ishte frymëzuar pikërisht nga veshja e Almedës.

Një vit më parë, kohë kur Almeda moderonte ‘Dancing with the Stars’, natën e ‘Halloween’ ajo kishte zgjedhur të maskohej si Aundrey Hepburn, të njëjtën veshjen që Lady Gaga kishte shfaq në Oscars mbrëmjen e kaluar.

Pak minuta më parë, aktori i njohur i skenës shqiptare, Gent Zenelaj në një postim në profilin e Facebook, dukej shumë i shqetësuar me ‘hallin’ e Almedës dhe përmes një shkrimi del në mbrojtje për të gjtihë Vip-at shqiptar që e kanë përjetuar të paktën një herë në jetë problemin e Almedës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Gent Zenelajt në Facebook.

Fatmirësisht, Almeda nuk është vetëm, këtë ‘hall’ e kanë gjithë Vip-at shqiptar.

L.K/Dosja.al

Shto Koment