Aktualitet

Zbulohet identiteti i të riut që u ekzekutua në Tiranë (EMRI)

Ndërkohë mësohet se Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për mbledhjen e provave që mund të çojë në zbardhjen e ngjarjes.
Featured image of article: Zbulohet identiteti i të riut që u ekzekutua në Tiranë (EMRI) Pamje nga vendi i ngjarjes

TIRANË- Dosja.al ka mësuar emrin e të riut që u ekzekutua sot në Tiranë tek Astrit. Sipas burimeve të Dosja.al mësohet se vitkima është  Vilson Tafciu, 28 vjeç.

Ndërkohë mësohet se Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për mbledhjen e provave që mund të çojë në zbardhjen e ngjarjes.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Vilson Tafçiu Noka, 28 vjeç, u ekzekutua mbrëmjen e sotme në orën 20:45 me breshëri plumbash. I riu është ekzekutuar nga disa persona që kanë qëlluar nga një makinë e llojit “Golfit 6”. Autorët e kanë thirrur në emër dhe e kanë qëlluar pasi Noka ka dalë nga lokali ku ishte nën shoqërinë e dy vajzave.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment