Aktualitet

FOTO/ Veshur me xhinse dhe bluzë të zezë, publikohet fotoja e viktimës në momentin e ekzekutimit, Vilsoni i shtrirë buzë lokalit

Siç e shikoni, i veshur me xhinse dhe një bluzë të zezë, Vilsona Tafçiu Noka qëndron i shtrirë buzë lokalit ku dhe u ekzekutua me armë zjarri. Zona përqark është rrethuar nga forca të shumta policie që po inspektojnë zonën e krimit.
Featured image of article: FOTO/ Veshur me xhinse dhe bluzë të zezë, publikohet fotoja e viktimës në momentin e ekzekutimit, Vilsoni i shtrirë buzë lokalit Viktima, Vilson Tafciu Noka
Përditësuar:

TIRANË– Personi që shikoni në foto, i rrethuar me të kuqe është Vilson Tafçiu Noka, 28-vjeçari që u ekzekutua me armë zjarri, mbrëmjen e sotme në zonën e Astirit. Dosja.al ka siguruar pamje nga vendngjarja që tregojnë viktimën, pak momente pas ekzekutimit.

Pamje nga vendi i ngjarjes

Siç e shikoni, i veshur me xhinse dhe një bluzë të zezë, Vilson Tafçiu Noka qëndron i shtrirë buzë lokalit ku dhe u ekzekutua me armë zjarri. Zona përqark është rrethuar nga forca të shumta policie që po inspektojnë zonën e krimit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Viktima Vilson Tafciu Noka

Vilson Tafçiu Noka, 28 vjeç, u ekzekutua mbrëmjen e sotme në orën 20:45 me breshëri plumbash. I riu është ekzekutuar nga disa persona që kanë qëlluar nga një makinë e llojit “Golfit 6”. Autorët e kanë thirrur në emër dhe e kanë qëlluar pasi Noka ka dalë nga lokali ku ishte nën shoqërinë e dy vajzave. Gaztearja Klodiana Lala ka zbardhur edhe detaje nga e shkuara e të riut, që sipas saj ishte arrestuar për dorgë dhe ishte dëbuar nga Franca.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment