Showbiz

Vilma Masha i “vë flakën” rrjetit, poston foto me linja perfekte nga plazhi

Gazetaren jemi mësuar ta shohim të rezervuar me veshjet e saj, të cilat janë brenda normave në çdo dalje televizive, por këtë herë është ndryshe.
Featured image of article: Vilma Masha i “vë flakën” rrjetit, poston foto me linja perfekte nga plazhi Vilma Masha, gazetare

TIRANË- Gazetarja Vilma Masha, ka nisur pushimet duke lënë pas punën. Masha në këto ditë të nxehta vere, ka preferuar që t’i “vë flakën” rrjetit duke postuar disa foto me bikini dhe tregon format e saj perfekte.

Gazetaren jemi mësuar ta shohim të rezervuar me veshjet e saj, të cilat janë brenda normave në çdo dalje televizive, por këtë herë është ndryshe.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E ulur në rënë dhe me sytë nga qielli, Vilma ka treguar dhe njeherë se ajo di të marrë vëmendjen edhe kur është jashtë ekranit.

Gazetarja sexy këtë verë ka zgjedhur që ditën e pushimit t’i kalojë në plazhet e bukura te Spanjës.

(Dosja.al)

Shto Koment