Showbiz

Vilma Masha bëhet nënë për herë të parë: Drita e saj më ndriçoi fort shpirtin (Foto)

Merr fund pritja e ëmbël, Vilma Masha bëhet nënë për herë të parë.
Featured image of article: Vilma Masha bëhet nënë për herë të parë: Drita e saj më ndriçoi fort shpirtin (Foto) Vilma Masha

TIRANË- Moderatorja e njohur e sportit, Vilma Masha teksa për 9 muaj  me rradhë  ka qenë në pritjen e ëmbël, ditën e djeshme  ajo është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë gazetarja përmes një postimi në rrjetet sociale.

Ajo nuk e ka treguar emrin e vogëlushes së porsalindur, por krahas fotos së ëmbël që ka publikuar ajo  ka  shkruar: “Sot në mëngjes, zoti më bekoi me një ëngjëll të vogël. Drita e saj më ndriçoi fort shpirtin. Falë doktorit tim Arben Pepës dhe stafit të mrekullueshëm të @spitalihygeiatirane , që i falenderoj, të dyja jemi shumë mirë. 19.12.2019. 

 

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

Sot në mëngjes, zoti më bekoi me një ëngjëll të vogël. Drita e saj më ndriçoi fort shpirtin. Falë doktorit tim Arben Pepës dhe stafit të mrekullueshëm të @spitalihygeiatirane , që i falenderoj, të dyja jemi shumë mirë. 🌞19.12.2019. #babygirl #mybaby 😍

A post shared by Digitalb&SuperSport (@vilmamasha) on


A.C/Dosja.al 

Shto Koment