Argetim

Vijnë nga Otranto pamje mahnitëse të hënës së plotë mbi malet shqiptare

Pamjet siç mund t'i shihni dhe vetë janë spektakolare, dhe hëna nuk është dukur ndonjëherë më e madhe .
Përditësuar:

OTRANTO – Gazeta Italiane ‘La Republicca’ ka publikuar një shkrim të bashkëngjitur me disa foto, në të cilat duken pamje mahnitëse të hënës së plotë, e cila ngrihet mbi malet shqiptare.

Artikulli i gazetës mban titullin ‘Otranto, hëna e plotë ngrihet nga malet e Shqipërisë’.

Pamjet siç mund t’i shihni dhe vetë janë spektakolare, dhe hëna nuk është dukur ndonjëherë më e madhe .

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: Larepublicca

E.C/Dosja.al

Shto Koment