Virale

“Lëpije lëpije, do ua bëjmë edhe atyre të PD-së”/ Deputeti socialist fut lëpirësen në gojë për të parë nëse ka Covid-19, gazetari i ngre ‘kurth’: E ndjen shijen?

VIDEO
Duke menduar se gjendej vërtet përballë një mjeku, Ulqini lëpin lëpirësen dhe thotë se e ndjen. Me kërkesë të Drishtit, ai e lëpin disa herë, për t’u bindur që e ndjen vërtet shijen e lëpirëses.
Featured image of article: “Lëpije lëpije, do ua bëjmë edhe atyre të PD-së”/ Deputeti socialist fut lëpirësen në gojë për të parë nëse ka Covid-19, gazetari i ngre ‘kurth’: E ndjen shijen? Musa Ulqini dhe Ismet Drishti

TIRANË– Deputeti i Partisë Socialiste Musa Ulqini ka rënë pre e një kamere të fshehtë.

I maskuar si mjek, me syze dhe me doreza, gazteari Ismet Drishti ka takuar Ulqinin dhe me një lëpirëse në dorë i ka kërkuar që ta provojë ta fusë në gojë, sepse duhet testuar nëse e ndjen shijen.

Provoje lëpije, e ndjen shijen apo jo, se duhet bërë kjo gjë. Do jua bëjmë edhe atyre të PD-së,”- dëgjohet të thotë Drishti në video.

Duke menduar se gjendej vërtet përballë një mjeku, Ulqini lëpin lëpirësen dhe thotë se e ndjen. Me kërkesë të Drishtit, ai e lëpin disa herë, për t’u bindur që e ndjen vërtet shijen e lëpirëses.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Tani e di çfarë do bësh ti…”- i thotë Drishti

Hë,”- thotë Ulqini.

Tani do vish te zjarr TV, e njeh atë Ismetin?”– thotë gazetari dhe heq syzet.

Këtu, deputeti e kupton që ka rënë pre e një kamere dhe nis të qeshë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment