Sport

VIDEOLAJM/ Pamje brenda “Air Albania”, tifozët valvisin flamujt kuqezi

Dosja.al ka siguruar një video nga brenda stadiumi, ku shihen shkallët e “Air Albania” të mbushura plot dhe ngjyrat që mbizotërojnë janë ato kuqezi.
Featured image of article: VIDEOLAJM/ Pamje brenda “Air Albania”, tifozët valvisin flamujt kuqezi Tifozët në stadium

TIRANË- Stadiumi “Air Albania” është mbushur plot nga tifozët të cilët po dhurojnë spektakël në shkallët e stadiumit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me flamuj e Shqipërisë, të gjithë tifozët njëzëri këndojnë këngë dhe borohorasin. Dosja.al ka siguruar një video nga brenda stadiumi, ku shihen shkallët e “Air Albania” të mbushura plot dhe ngjyrat që mbizotërojnë janë ato kuqezi.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment