Kuriozitete

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ E ëma e gënjen se i ka ngrënë ëmbëlsirat, habit 3-vjeçari me reagimin e tij

Ndryshe nga çdo fëmijë tjetër që mund të qajë apo mërzitet fëmija tre  vjeçar reagon krejt ndryshe.
Featured image of article: Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ E ëma e gënjen se i ka ngrënë ëmbëlsirat, habit 3-vjeçari me reagimin e tij Djali tre vjeçar

TIRANË- Fëmijët janë personat  e vetëm më të pafajshëm që dinë të falin vetëm dashuri. Së fundmi në një video të bërë virale ka “çmendur” botën mbarë, ku një djali 3 vjeç nëna e tij i thotë që i ka ngrënë të gjithë ëmbëlsirat e tij.

Por ndryshe nga çdo fëmijë tjetër që mund të qajë apo mërzitet fëmija tre  vjeçar reagon krejt ndryshe.

“Pasi ti fjete mbrëmë, më kapi shumë uria dhe hëngra të gjithë ëmbëlsirat e tua. Më fal“- dëgjohet t’i thotë e ëma.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ti po tallesh. Mami, nuk jam mërzitur me ty, nuk ka problem”.-ka qenë përgjigjia e djalit.

A.C/Dosja.al

Shto Koment