Kuriozitete

Videoja që bëri xhiron e rrjetit/ “Unë rashë në dashuri me ju”, vogëlushja tregon momentin kur u birësua sëbashku me motrën e saj 1-vjeçare(VD)

Gaby dhe Lily janë dy motrat të cilat u birësuan sëbashku nga familja, në mënyrë që vajzat të mos ishin larg njëra-tjetrës.
Featured image of article: Videoja që bëri xhiron e rrjetit/ “Unë rashë në dashuri me ju”, vogëlushja tregon momentin kur u birësua sëbashku me motrën e saj 1-vjeçare(VD) Gaby

TIRANË-Vetëm pak ditë më parë në mediat e huaja është bërë virale një video, ku vogëlushja Gaby ka mahnitur botën mbarë.

Gaby në video shfaqet teksa tregon sesi nëna e saj e adoptoi atë kur ishte vetëm 4 vjeç dhe e mori në shtëpinë e saj.

Gaby dhe Lily janë dy motrat të cilat u birësuan sëbashku nga familja, në mënyrë që vajzat të mos ishin larg njëra-tjetrës.

“E di si lindëm unë dhe Lily?”, e pyeti vogëlushja të ëmën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Kur lindëm ne erdhëm si dy bebe të vogla dhe pastaj, Lily ishte akoma bebe dhe unë isha 4 vjeç. Unë u rrita dhe Lily ishte akoma bebe”, shprehet Gaby.

Ndërsa për momentin kur familja i birësoi vogëlushja thotë: Kur ti e pe, ajo ishte 1 vjeç. Ne ishim shumë të lumtura që të takonim ty dhe babin. Ne ju duam dhe do të jemi këtu për ty dhe babin. Kur ju pashë për herë të parë, unë rashë në dashuri me ju.
“Edhe unë rashë në dashuri me ju”-shprehet nëna që i ka birësuar.

Burimi:  CBN

 A.C/Dosja.al 

Shto Koment