Showbiz

Videoja me ministrin, spikerja me gjoksin zbuluar tregon si u hakmor Gent Cakaj ndaj saj: S’do donte të më kishte as afër (VD)

Enki Bracaj ka treguar se ministri në detyrë për punët e jashtme i ka bërë bllok në rrjetet sociale pas një interviste të montuar.
Featured image of article: Videoja me ministrin, spikerja me gjoksin zbuluar tregon si u hakmor Gent Cakaj ndaj saj: S’do donte të më kishte as afër (VD) Spikerja Enki Bracaj dhe ministri Gent Cakaj

TIRANË– Enki Bracaj, spikerja që u bë e njohur pasi jepte lajmet me gjoksin zbuluar, ka treguar se ministri në detyrë Gent Cakaj është hakmarrë ndaj saj pas publikimit të një interviste të montuar.

Në një intervistë për gazetën ‘Panorama’, Enki tha se ministri Cakaj nuk e ka pritur aspak mirë këtë shaka dhe ka vendosur ‘të hakmerret’ ndaj saj duke i bërë bllok në rrjetet sociale.

Besoj se shumica e politikanëve e kanë kuptuar që është humor dhe që nuk ka asnjë tendecë për të ulur apo për të ngritur një parti politike. Tashmë pasi i publikova intervistën, ministri i Jashtëm, Gent Cakaj (i cili më bëri bllok menjëherë sapo doli videoja) nuk do të donte të më kishte as afër dhe jo më ta intervistoja,”- rrëfen Bracaj.

Bëhet fjalë për një video të montuar ku spikerja Enki shfaqet në studion e emisionit “Opinion” dhe interviston Gent Cakajn.

Sigurisht që pyetjet dhe përgjigjet janë ironike, me fytyrën e Cakajt por me zë tjetër. Shikoni videon për më tepër.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment