Sport

VIDEO+FOTO/ Cristiano Ronaldo i befason të gjithë me ndryshimin në pamje, portugezi e merr koronavirusin me kërcim

Si gjithmonë, CR7 ka zgjedhur profilin e tij në Instagram për të ndarë seancat në shtëpi me fansat dhe mbështetësit
Featured image of article: VIDEO+FOTO/ Cristiano Ronaldo i befason të gjithë me ndryshimin në pamje, portugezi e merr koronavirusin me kërcim Cristiano Ronaldo

ITALI-Ndërsa priste dritën e gjelbër për t’u kthyer në fushë, Cristiano Ronaldo vazhdon të stërvitet nga shtëpia. Një sesion biçikletë force në rezidencën e tij me një pamje të Mole Antonelliana para rezultatit të tamponit të ardhshëm që mund të japë indikacione në lidhje me ndeshjet e ardhshme midis kampionatit dhe Champions League, me ndeshjen kundër Barcelonës në sfond.

 

 

View this post on Instagram

 

“El éxito en la vida no se mide por lo que logras, sino por los obstáculos que superas” 😉💪🏽

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Si gjithmonë, CR7 ka zgjedhur profilin e tij në Instagram për të ndarë seancat në shtëpi me fansat dhe mbështetësit. Një mundësi për të treguar edhe pamjen e re, që e sheh portugezin me flokë atë pothuajse zero. Teksa ushtrohej mbi biçikletë, portugezi ka një puthje për ndjekësit: “Suksesi në jetë nuk matet me atë që arrini, por me pengesat që kapërceni.”

Cristiano Ronaldo

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment